Menu

Krzysztof Podgórzak , o mnie

Dzień Dobry.

Trudno jest pisać o sobie , lepiej posłuchać co ludzie mówią 🙂 🙂 🙂

Podróżowanie i fotografia towarzyszą mi od małego dziecka. Pierwsze zdjęcia robiłem komunijnym aparatem czołgając  sie po błocie ale czego nie robi sie dla dobrego ujęcia. Moja mama miała wtedy zupełnie inne zdanie. Po wielu latach ewoluowałem w podejściu do fotografii i całej pasji związanej z tą dziedziną. Choć systematycznie jestem utytłany błotem na wyprawach. Przy okazji ,udało sie zdobyć kilka nagród i sporo publikacji w różnych mediach i czasopismach .Jedna z bardziej znaczących Nagród było zdobycie I Miejsca w kategorii krajobrazy w IX Wielkim Konkursie Fotograficznym  National Geographic Polska ( http://agdlab.pl/porady/Wielki.Konkurs.Fotograficzny.National.Geographic.Polska.rozstrzygniety-fotorelacja,3035/7  )

Wiem ,że nigdy sie z tej pasji nie wyleczę bo i po co. Mam nadzieję ,że choć jedno zdjęcie na mojej stronie przypadnie Tobie do gustu. Obecnie sporą cześć fotografii tradycyjnej zamieniam na astrofotografie czyli zaglądanie w obyche cywilizacji mieszkające w innych światach, odległych o miliardy kilometrów od ziemi.

A wracając do ziemskich zdarzeń, mam nadzieje ,że odwiedzenie mojej strony i obejrzeniu kilku zdjęć zachęci WAS do wyprawy w jakieś miejsca  i fotografii.

Ku mojemu zaskoczeniu w trakcie tworzenia strony sam sie zdziwiłem ,że byłem aż w tylu tak pięknych miejscach ….strona jest cały czas w trakcie tworzenia i jest to wersja robocza sprawdzająca poprawność działania. zdjęcia publikowane to tylko niewielki fragment zbiorów .

Miejsc odwiedziłem całą masę i systematycznie dodawał zdjęcia.

Strona będzie ukończona w 2017 r. Jeżeli masz jakieś pytanie to śmiało proszę o e-malia . mekmek0707@gmail.com

Jestem członkiem ZPFP Związek Polskich Fotografów Przyrody

Pozdrawiam Krzysztof Podgórzak ( mekmek )